Kosmetický Salon - Danyta Beauty - Krásná jako bohyně


Krásná jako bohyně

Co je vlastně permanentní make-up? ...

Jde o mikroimplantaci pigmentu do pokožky prostřednictvím speciálního přístroje - pistolky, pera. Používá se převážně na úpravu obočí, očních linek a kontur úst. Na rozdíl od klasického tetování se při PMU pigment implantuje pouze do pokožky a používají se barviva na přírodní bázi, takže výsledky klasického tetování jsou prakticky doživotní, avšak pigmentace PMU je časově omezená. Postupně se přirozeným způsobem odbourává a je podmíněna sytostí pigmentu a typu kůže.

PMU prochází neustálým vývojem. Nejen z hlediska moderní přístrojové technologie, složení pigmentů, účinných a bezpečných anestetik, ale i v jeho komplexním vnímání vrámci ženské krásy. Upouští ze své upozorňující, výrazné dominance a stává se absolutně přirozenou, nenápadnou součástí upraveného obličeje moderní ženy.

Před aplikací PMU nepoužívejte mastné krémy a oleje, neličte se.

Čas hojení je individuální a trvá v průměru týden. Nevystavujte pokožku s PMU slunečnímu záření ani v soláriu, vyhněte se tělesné námaze a v žádném případě neodstraňujte strupy - nechte je samovolně odpadnout.

Kontraindikace: 
hemofíllie (dědičná krvácivost), diabetes mellitus, akutní infekční nemoci, alergie

PMU přináší krásu, zvýší sebevědomí, šetří čas, ale i změní výraz vašeho obličeje. Je důležité být na změnu připravena a těšit se na ni. Citlivé klientky můžou být v čase hojení (4-5 dnů ) rozhozené výrazností a objemem, které sic odezní, ale může vyvolat nejistotu nebo zklamání díky hodnocení nezasvěceného okolí. Proto nedoporučuji vystavovat se náhledu a názorům, čiňte tak až když stroupky odpadnou. Pak Vás ještě čeká finální hodnotící konzultace, nebo v případě potřeby korekce.

Každá klientka je před ůkonem důkladně obeznámena s postupem a technikou provedení, odsouhlasí výběr barvy a tvaru, je seznámena a podepíše informovaný souhlas s poučením o péči.Očima zákazníků

Další reference >