Kosmetický Salon - Danyta Beauty - Krásná jako bohyně


Krásná jako bohyně

Krásná jako bohyně!

Každý den stejně upravená - a bez námahy! Buďte i Vy! S permanentním make-upem od nás.

Nabízíme:

  • absolutní profesionalitu a preciznost zaručenou odborným vzděláním a více jak 20 let praxe
  • top kvalitu materiálního a technického vybavení (3 různé přístroje) s výběrem přesně na míru klientky podle úkonu a typu pleti.
  • podtrhneme Vaši přirozenou krásu, vyrovnáme nedostatky a asymetrie, nebo vytvoříme extravagantní vzhled- vše dle Vašeho přání a návrhem vizážistky
  • individuální přístup zohledňující věk, barevný typ klientky, tvar obličeje, pracovní zátěž, představu a přání klientky (co se mi líbí a co mi sluší)

Úkony pro Vaši krásu:

 

OBOČÍ:
je velmi důležitou součástí našeho obličeje. Markantně ovlivňuje celkový výraz a vzhled. Bez náležitě upraveného obočí nevynikne ani pohled krásných očí. Správný tvar a barva obočí dokáže divy: zvýrazní a projasní obličej, žena hned vypadá pěstěně a kultivovaně a viditelně se vylepší celková vizáž. Nabízíme stínované kompaktní obočí  a pudrové s ombré efektem.


OČI:

jsou oknem do duše a jejich výraz lecos o nás prozradí i bez komunikace. První pohled patří vždy očím. Právě oči chce mít každá dáma upravené nepřetržite, jejich úprava je pro nás prioritou. Permanentní linky jsou ideálním řešením. Klademe důraz na individualitu přání i vkusu, tomu přizpůsobujeme i nabídku - od pouhého efektu zahuštění řas po celistvé linky s možností barevné varianty.

 

RTY:
každá žena touží po plných, smyslných, svůdných rtech. Pozitivní úsměv a mluvení jsou hned po očích další objekt očního kontaktu. Vaši ženskost umocníme konturou rtů, nebo je dokážeme optimálně vymodelovat barevnou výplní stínováním s plastickýcm efektem, které nahradí rtěnku.

NOVINKA: AQUAREL LIPS je jemnou stínovací technikou PMU rtů bez zvýraznění kontury “do ztracena” jemnou a jedinou barvou  s efektem  svěžesti a plnosti rtů. Nositelky této techniky působí velice mladistvě a decentně.

OPRAVY A KOREKCE:
obnovujeme starší pemanentné make-upy a opravujeme nepovedené, nebo ty, se kterými není klientka spokojena.

SLEVY A VÝHODY:

  • Nutná korekce do 3 měsíců  - 100 Kč
  • korekce do 1 roku - 30 %
  • korekce po 1 roku - 10 %


Očima zákazníků

Další reference >