Kosmetický Salon - Danyta Beauty - Krásná jako bohyně


Krásná jako bohyně

Barevná typologie a líčení podle Feng-šuej

Objevte sama sebe! Proměňte se v atraktivní, sebevědomou a spokojenou ženu. Aby jste zapůsobila na okolí svými přednostmi, měla by jste umět sebe sama zařadit do jednotlivých typů a vytěžit z této informace co nejvíce k podtrhnutí své osobnosti. Lze si pomoct vhodnou barvou vlasů, typem účesu, výběrem šperků, výběrem vhodné barvy oblečení a v neposlední řadě líčením pro svůj barevný typ.

“Líčení a tato barevná typologie podle feng-šuej jako jediná metoda není jen záležitostí těla, ale i duše". A toto je pro celkový vzhled nejdůležitější. Podtrhuje tak dokonale celistvost osobnosti.”(autorka metody Bc. Božena Volavá Davidová) 8 barevných typů respektuje energii čchi, která se projevuje v pěti prvcích: dřevo, oheň, kov, voda a země. Těchto pět prvků se vztahuje k ročním obdobím a k určitým fázám dne. Každý prvek je spojen s určitými emocionálními stavy.

Respektování svého barevného typu, kde již od přírody máme danou převahu některého prvku, vyžaduje tomuto celkový tok energie přizpůsobit.... Vyzkoušejte! Ať se pro Vás úprava zevnějšku a líčení stanou opravdu zábavou!

FotogalerieOčima zákazníků

Další reference >