Kosmetický Salon - Danyta Beauty - Krásná jako bohyně


Krásná jako bohyně

Oxygenoterapie

Oxygenoterapií se zlepšuje prevence některých onemocnění, podporuje se hojení, zvyšuje se mentální a fyzická kapacita, zkvalitňuje se mikrocirkulace a celkově zlepšuje stav pleti.

Kyslík je pohonná látka v životě ...

Jestliže je kyslíku nedostatek, je v těle i nedostatek energie. Intenzivní přísun kyslíku můžeme dodat kapilárám aplikací vysoce koncentrovaného kyslíku přímo na pleť. Toto se děje pomocí speciálních aplikátorů.

Co znamená kyslíková mikroaplikace?

Je to intenzivní aplikace aktivní látky pomocí speciálního aplikátoru (kyslíkového pera). Při procesu mikroaplikace se účinné látky rozdělují v rámci určitého spektra na jemné části a ty jsou silně obohaceny koncentrovaným kyslíkem. Vysokou koncentrací kyslíku je možné pokožku cíleně ošetřovat kyslíkem s účinnou látkou a zároveň vitalizovat.
Původně byl tento systém vyvinut pro lékařské účely na speciální ošetřování ran. Dnes je nová generace kyslíkové mikroaplikace silným a mnohostranným dermatologickým intenzivním nástrojem téměř pro každý typ pleti. Tato technologie umožňuje bez komplikací aplikovat účinné látky efektivněji a cíleněji, než tomu bylo při běžných ošetřeních.

FotogalerieOčima zákazníků

Další reference >