Kosmetický Salon - Danyta Beauty - Krásná jako bohyně


Krásná jako bohyně

Pracujeme s přípravky těchto kosmetických značek

GERMAINE DE CAPUCCINI - advanced professional cosmetics

Je jednoznačný leadr v přípravcích pro kosmetické ošetření více než 40 let. Přípravky této značky se od ostatních produktů na trhu liší vědeckými, technologickými a lidskými faktory, jde o synonymum profesionality a kvality, výzkumu, vývoje a inovací. Našim klietům tak můžeme nabídnout nejexluzivnější a nejsofistikovanejší péči.

René D´essay

Profesionální italská inteligentní buněčná dermokosmetika a bezpečná kosmeceutika s patentovanými technologiemi a bez nežádoucích účinků. Tato kosmetická společnost vznikla v roce 1999 v italské Bologni. K výrobě svých produktů používá primární surovinové zdroje výhradně té nejvyšší kvality, v souladu s přírodou a biologickými zákony. Použité suroviny ani výsledné produkty nejsou testované na zvířatech. Je možné ji jíst a pít! Jde o dermokosmetiku s novými formulemi pro pleti středoevropského podnebního pásma.

SKEYNDOR

vědecká péče o pleť. Španělská kosmetika, která se opírá o poslední objevy boje proti stárnutí a inspiruje se světovým esteticko-lékařským výzkumem. Je odpovědí na základní potřeby hydratace a ochrany DNA pleti, okysličení a stimulaci růstu buněk epidermu, až po účinnou alternativu k liftingovému chirurgickému zákroku na základě nanoliposomů a hadího jedu.

FotogalerieOčima zákazníků

Další reference >