Kosmetický Salon - Danyta Beauty - Krásná jako bohyně


Krásná jako bohyně
Očima zákazníků

Pani Tatincovu poznám už vela rokov, je to skvelá žena a velký profesional vo svojej praci. Myslim, že v oblasti permanentneho make-upu nema na Slovensku
konkurenciu. Je velky perfekcionalista a to sa mi pači. Dokaže skorigovať aj velke nedokonalosti na tvari a to je naozaj umenie. Ja sama mam velmi dobru
skusenosť a vrelo odporučam. Ma moj obdiv a je mojom velkym vzorom. Kiež by
permanentny make-up robilo na takejto urovni viacej kozmetičiek, ale to musi
človek citiť a mať to v sebe a hlavne stale sa vzdelavať. A pani Tatincova
skutočne podchyti každu novinku na trhu v oblasti kozmetiky a to je
skvele, preto k nej tak radi chodime. Vrelo odpučam.

Anna Daneková


Morgana

K Paní Pištělákové chodím druhým rokem a nyní jsem neodolala a nechala si udělat božské obočí pomocí nové metody 3D čepelkami. Nejlepší kosmetický salon Luxus, nejzlatější ručičky a paní Dana je ÚŽASNÁ. JE MI TAM VŽDYCKY JAKO V POHÁDCE. :) ... Ženy od ní odcházejí krásnější a mladší... Moc děkuji za nádhernou práci! Už se nemůžu dočkat další návštěvy :)

Morgana


Moc bych chtěla poděkovat za krásné obočí, které mam díky metodě Phibrows a hlavně díky Vám. Už se nemusím každé ráno zdržovat malováním obočí, budím se už s krásným přirozeným tvarem. Jsem moc spokojená, děkuji Vám a všem doporučuji!

Otrubova


Dobry den pani Pistelakova, byla jsem u Vas vice jak pred mesicem, kdy jste mi delala oboci. Byla jsem u Vas s manzelem, to jsme my ze Svedska. Chtela bych Vam moc podekovat za profesionalitu, setrnost, lidskost a trpelivost. A hlavne za vyborny vysledek. Jsem moc spokojena. Kudy chodim tam chvalim. Hojeni probihalo vyborne, zadne velke stroupky, vse opravdu hladce. Jen ty prvni dny bylo tezke na sebe pohledet do zrcadla. Ale o to radostneji do nej hledim ted :-). S manzelem jsme si ten den zasli v Hodonine hned kousek od Vas na vyborny obed a odpoledne si uzili jeste bez deti na Palave. Takze mam na tento den opravdu hezke vzpominky. Moc Vas zdravim a dekuji jeste jednou.

Hana Laznickova


Tereza Jiříčková

Absolvovala jsem podruhé PMO obočí, poprvé to bylo před 3 lety v salonu na předměstí Brna, jelikož v Brně bydlím, nyní jsem na základě recenzí zvolila salon Danyta v Hodoníně a můžu tedy srovnávat. Respektive srovnat se to vůbec nedá! Paní Dana je opravdu profesionálka každým coulem, vůbec nelituji cesty a peněz, i když to zrovna není malá částka, ale opravdu to stálo za to. Jsem velmi spokojená, krásné prostředí, paní Dana vstřícná, milá, od začátku perfektní přístup, vše mi dopodrobna vysvětlila, čehož se mi poprvé nedostalo. Chtěla jsem změnu a ta se myslím více než zdařila. Obočí mi paní Dana nejdříve nakreslila, vyměřila, pozvedla, což opravdu změní výraz v obličeji a omladí. Salon Danyta vřele doporučuji a jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Určitě jsem zde nebyla naposled, využiji korekci do půl roku za 500 Kč a také 50% slevu při návštěvě do roka.

Pochvalné reakce okolí byla třešnička na dortu, i když je třeba ještě alespoň 14 dní počkat, než si barva „sedne“ a trošku vybledne.

Tereza Jiříčková


Ďakujem veľmi pekne p.Danke za krásne obočie. Perfektná práca, som veľmi spokojná všetko mi vysvetlila proste je profesionálka. Je proste TOP rozhodne doporučujem. Veľmi milá a príjemná, veľké Ďakujem

Blažena Okenicová


Přeji hezkou předvánoční náladu všem kdo pročítají reference salonu DANYTA. Dnes jsem byla PM obočí,takže JEŽÍŠEK přiklouzal dříve.Byla jsem u paní Danky, super profesionálka, již od prvního pohledu na její hezkou upravenou tvář bylo mi jasný , že jsem v těch nejlepších RUČIČKÁCH. Jenom se na mne podívala, tak mi navrhla PM vláskováním. Byla velice jemná, příjemné vystupování, o všem co mi aplikovala mě hovořila. Takže je to bezbolestné. Takže jsem se cítila opravdu jako BOHO. A vem te si kolik času Vám to ušetří při líčení právě v mém věku když obočí není tak jako před několika lety. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚžasný doporučuji paní DANU a salon DANYTA beauty. Krásné vánoce a mnoho spokojených klientek v roce 2018.

Hana Smetková


Jsem nadšená! Pokud někdo váhá kam jít na permanentní make-up, tak jednoznačně doporučuji salon paní Dany. Jsem velký detailista a i celkem náročná, proto jsem měla obavy kam jít a jak výsledek PMU dopadne. Vybrala jsem Danyta beauty salon a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Paní Dana mi dělala PMU obočí i horních linek na jedno sezení. Je to opravdu profesionálka, má to "v oku" a cítění pro nedostatky, které mi svojí prací absolutně odstranila. U obočí mi spravila tvar i posazení, které mne dělalo starší. Z linek jsem měla obavy, protože v předchozím salonu mne aplikace velmi bolela, ale u paní Dany jsem to snášela výborně. Navíc preciznost a souměrnost obočí i linek je úžasná. Konečně jsem se sebou spokojena :) Moc děkuji a doporučuji!

Jana Mlýnková


Do salonu paní Dany jezdím již 10let až Irska. Mé povoláni je commercial model a nikoho jíneho bych už na mou pleť sáhnout nenechala. Profesionální přistup a kvalita zákroku = Danyta

Lenka Lawrence


Barbora Salajková

Nejlepší kosmetický salon vůbec! :) Paní Tatincová je moc šikovná a má zlaté ručičky! Svoji práci udělá vždy na 200%! Všem moc doporučuji. Se svým obočím jsem naprosto spokojená a každý mi ho chválí :) Dokáže s každé ženy udělat bohyni. Ráda se tam vracím!

Barbora Salajková


1234